Kalendari fotografik më i fundit nga Victoria’s Secret

Kalendari fotografik më i fundit nga Victoria’s Secret

Nuk keni arsye që të vishni të brendshme të zakonshme. Në çdo sezon ju ofrojmë mundësi që të bëni zgjedhje interesante për të nxjerrë...

Elvana Gjata merr 1

Elvana Gjata merr 1

Këngëtarja e cila ka javë që po i kushton rëndësi vetëm spektaklit “Dancing with the Stars”, dhe është parë vetëm në “Top Fest 9”,...

Alberia Me E Zhveshur Se Mbesat

Alberia Me E Zhveshur Se Mbesat

  Ka shoqëruar mbesat e saj, sidomos Argjentinën, e cila ishte në natën finale të “Top Fest 9” për të marrë çmimin ‘Best Balada’....

Argjentina Ramosaj, publikut: Mbështesni Elvana Gjatën në DWS

Argjentina Ramosaj, publikut: Mbështesni Elvana Gjatën në DWS

Këngëtarja Argjentina Ramosaj,i ka kërkuar mbështetjen publikut për kolegen e saj, Elvana Gjata e cila merr pjesë në “ Dancing with the Stars”. Nëpërmjet një...

Shota duet me Fabianin

Shota duet me Fabianin

Këngëtarja Shota Baraliu kohë më parë e kishte menduar një bashkëpunim me këngëtarin nga Shqipëria, Fabianin. Dëshirën e kamotshme ajo po e realizon tani...

Faqe te Sponsorizuara

March-e Web Solutions

Keni nevoje per faqe profesionale apo Marketing Online? Na Vizitoni!

www.march-e.com
Aliene, Mistere, Paranormale

Informacionet e fundit mbi Aliene, misteret dhe shkencen.

www.alien.al
Turizmi Shqiptar Online

Zbuloni Shqiperine! Foto, video dhe informacione te shumta.

www.turizmi.com

Top Video

Eliza Dushku, gati dokumentarin per Shqiperine

Eliza Dushku, gati dokumentarin per Shqiperine

Aktorja hollivudiane me prejardhje shqiptare Eliza Dushku eshte...

Nje Histori Prekse “Njeriu Pa Lekure” (Foto & Video)

Nje Histori Prekse “Njeriu Pa Lekure” (Foto & Video)

John Kennedy,ishte 36 vjec ne 2003 kur la...

Rovena Stefa, me këngë kërkon shtimin e popullsisë

Rovena Stefa, me këngë kërkon shtimin e popullsisë

Me moton “Djepi, rritja e lindshmërisë, vitaliteti i një kombi”, këngëtarja Rovena Stefa ka sjellë projektin e saj më të fundit, këngën me klip “Djepi”....

Momenti prekës i vogëlushit që dëgjon për herë të parë (video)

Momenti prekës i vogëlushit që dëgjon për herë të parë (video)

Ky është momenti prekës i një djali dy vjeç që dëgjon zërin e së ëmës për herë të parë. Vogëlushit amerikan sapo i është...

Vedat Ademi publikon klipin me te ri “Nje jete me ty”

Vedat Ademi publikon klipin me te ri “Nje jete me ty”

Kengetari i mirenjohur  Vedat Ademi ka publikuar klipin e tij me te ri me titull “Nje jete me ty”. Teksti i kenges i eshte...

art & kulture

“Kosova” e Jusuf Buxhovit, libri më i shitur në panairin e Prishtinës

“Kosova” e Jusuf Buxhovit, libri më i shitur në panairin e Prishtinës

  Në konferencën për media, në mbyllje të Panairit të librit, kreu i Shoqatës së Botuesve të Kosovës, Daut...