Zbulohen fotot “Hot” te Gentes se BB5

Nga Dorjan
Shkruar ne 31 Mar 2012 ora 5:26pm

Ja qe Genta e Big Brother 5, e cila duket si nje vajze e bute dhe e embel, ka edhe anen e saj “te eger”. Gjithçka duket qarte ne disa foto, te publikuara nga Gazeta Metropol, ku devollitja shfaqet ne disa poza vertet “hot”, vetem me mbathje, duke treguar te pasmet e saj…Jo vetem kaq por ne nje tjeter poze, e veshur me nje pale te brendshme teper seksi, sikur tenton te tregoje diçka me shume, por gjithsesi mundohet qe t’ia lere imagjinates. Pra duket se vajza nga Devolli nuk eshte edhe aq “shenjtore” sa kerkon te hiqet ne syte e publikut te Big Brother.