Adele: Do bëhem me fëmijë

Këngëtarja e njohur britanike, Adele ka njoftuar se ajo është duke pritur fëmijën e saj të parë me të dashurin e saj Simon Konecki. Cifti rezulton i lidhur prej 6 muajsh.

Këngëtarja e hitit ‘Rolling in the Deep’ konfirmoi sot lajmin përmes një deklarate në faqen e saj, shkruan sot ‘The Sun’.

Në një post të titulluar “Unë kam një lajm”, Adele tha: “Jam shumë e lumtur të ju njoftoj se Simon dhe unë po presim fëmijën tonë të parë së bashku”.

“Dëshira ime ishte që të dëgjoni lajmin direkt nga unë, natyrisht se ne jemi në qiell të shtatë dhe…

Artikuj te Ngjashem: ADELE KALON JACKSON, ’21′ ALBUMI I PESTË MË I SHITUR NË BRITANI Bleona surprizon përsëri, por këtë herë si aktore. Kur të rritem dua të bëhem i madh si ti! Gili: Ata qe zhvishen ne videoklipe, do t’i shohim kur te jene me femije Politika e hollon Greta Koçin

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.