Adelina Berisha: Albumi, pasqyra e një këngëtari.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Këngëtarja e re Adelina Berisha, në një bisedë për Express, ka thënë se po përgatitet për një album dhe për një video që do ta lansojë së shpejti. Këngëtarja ka thënë po ashtu se nuk ka dëshirë të flasë shumë për jetën private.

Adelina Berisha nuk ndalet. Këngëtarja në një bisedë për Express, ka thënë se është në përgatitje të një këngë të re, të cilës pritet që së shpejti t’ia realizojë edhe videon.

Kënga është një këngë ritmike dhe e ka realizuar Stine.

Por, Adelina thotë se do të realizojë edhe balada.

“Edhe kjo këngë do të jetë një këngë ritmike, por vetëm kësaj radhe. Gjithmonë kompozitorët më kanë ofruar këngë…

Artikuj te Ngjashem: Adelina kërcënohet nga fansat Adelina Tahiri kerkon mbeshtetje. Tuna dhe Adelina, lufte per dashuri? 20 vjetori PD, Berisha: Gati festa më e madhe e kohërave Adelina Ismajli në gjyq me 3 media

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 5 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 5 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 5 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 4 of total 5 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 5 of total 5 images.