Adelina Ismaili hyn në Festivalin Internacional të Klipit në Francë

Adelina Ismaili përsëri arrin të jetë e para shqiptare që depërton në nivelet më të larta të show-biznesit europian. Projekti ndërkombëtar i pop divës shqiptare, kënga dhe klipi “I love you more” , po vazhdon suksesin akoma më të madh në Francë. Kënga dhe klipi ‘’I love you more’’ është bërë pjesë e festivalit prestigjioz të klipit ‘’Protoclip’’. Ky lajm vjen pikërisht në kohën kur këngëtarja e njohur po përgatitet intensivisht në përfundimin e projekteve të tjera, të cilat si destinacion kanë tregun e huaj, por dhe atë shqiptar. Ndërsa albumi vazhdon të mbahet në fshehtësi të…

Artikuj te Ngjashem: Adelina kërcënohet nga fansat Adelina Tahiri kerkon mbeshtetje. Tuna dhe Adelina, lufte per dashuri? Adelina Berisha: Albumi, pasqyra e një këngëtari. Adelina Ismajli në gjyq me 3 media

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.