Adelina Tahiri kerkon mbeshtetje.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Besoj se këngëtarja Adelina Tahiri është shumë me fat që në një karrierë jo shumë të gjatë muzikore në vite të jetë një femër që producentët e njohur të spektakleve gjigante shqiptare ta kërkojnë.

Por, edhe këngëtarja nga Shkupi, si duket, po parapërgatitet dhe kërkon mbështetje kur të jetë në spektaklin “Dancing With the Stars Albania 3”, ende pa filluar ky show.Megjithëse konkurrenca e femrave të bukura që do të kërcejnë përkrah balerinëve profesionistë këtë vit është shumë e fortë, ndoshta edhe ky lajm do të jetë një lloj reklame për mbështetje për Adelinën dhe për ata që e kuptojnë punën e lajmeve tona.

 

Artikuj te Ngjashem: Adelina kërcënohet nga fansat Tuna dhe Adelina, lufte per dashuri? Poni e ngazëllyer me shtatzëninë Plasi “sherri” ne BB5, Franci puth Metin, Ermali kerkon llogari

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 4 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 5 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 6 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 7 of total 7 images.