Ami dhe Ermali, 30 vjeç. Surprizat e festës me të ftuarit VIP.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Tashmë e kanë kthyer festimin e përvjetorëve në profesion të vetin, pasi kanë agjencinë e tyre “Ami Event” në Tiranë, e ndaj kanë menduar që të mbledhin për të festuar 30-vjetorin e tyre të lindjes miqtë e përbashkët, jo vetëm nga bota e artit, por edhe nga politika e sporti. Ami Toska dhe Ermal Mamaqi kanë ideuar një mbrëmje të përbashkët për të festuar të dy 30 vitet, që Ami i ka mbushur më 5 mars dhe Ermali më 21 mars.Ata kanë menduar që këtë 30-vjetor ta festojnë në çift tek “Big ben” në Tiranë, vetëm dy net para fillimit të edicionit të ri të “Dancing with the…

Artikuj te Ngjashem: Si dhe me ke argetohej Ermali i “BB5” ne Prishtine? Ermali: drekat dhe makinen ma paguajne femrat … Ermali dhe Franceska bejne seks (VIDEO) Ermali-Françeskës: “Ti je gricëse me të gjithë” Ermali rrëfen dashurinë e tij, Françeska përlotet

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 4 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 5 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 6 of total 7 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 7 of total 7 images.