Anjeza Branka: Si arrita të ruaj format edhe pas lindjes.

Nga Dinejda
Shkruar ne 29 Apr 2012 ora 7:49pm

Ajo është një nga këngëtaret më seksi të skenës shqiptare. Nuk është shumë aktive në muzikë kohëve të fundit, pasi realizon më rrallë projekte muzikore. Prej kur është bërë nënë, Anjeza Branka realizoi klipin e këngës ‘’Ani ani’’, në të cilin u shfaq në forma shumë të mira trupore, madje me linja edhe më seksi.

Këngëtarja Branka tregon se mban linjat, pasi kujdeset shumë për trupin e saj.‘’Vetëm me vullnet, palestër, pastaj trupin e leëkurën. Nuk di çfarë të them mbase gjenetike, konsumoj shumë ujin dhe frutat, mollët, pas larjes lyej trupin gjithmonë me krem, me pak fjalë kujdesem shumë’’, tregon Anjeza, e cila këtë vit mbush njëzet e pesë. Këto ditë në profilin e saj këngëtarja e njohur ka hedhur disa imazhe në bikini, të cilat të linin pa frymë teksa shihje trupin e saj

.