ANXHELA MARTINI: I URREJ MESHKUJT E ASHPËR

 

Në një intervistë dhënë mandatory.com, Anxhela Martini, e cila tashmë konsiderohet si një prej vajzave më të bukura të Nju Jorkut, ka thënë se i urrën meshkujt e ashpër.

“I urrej meshkujt që janë paksa të ashpër; me pëlqejnë ata me pamje klasike dhe të thjeshtë. Me pëlqejnë meshkujt, të cilët mund të veshin një xhaketë të bukur sportive apo një bluzë që i shkonë për shtat.Poashtu, parfumi që përdor është më i rëndësishëm se veshjet për mua. Më pëlqejnë meshkujt që kanë aromë të mirë në trup”, ka thënë Anxhela, ndërsa pohoi se “jam beqare për momentin, por…

Artikuj te Ngjashem: Anxhela Martini: Jam vetëm por e hapur, ja tipi i mashkullit që më pëlqen Genta: Meshkujt frikohen nga unë. 3 arsye pse meshkujt nuk kuptohen me femrat. Angela Martini: Fotomodelja shqiptare

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.