Anxhela mbulohet pak, por serish provokon

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Ajo, pa dyshim është një nga femrat seksi më të lakuarat, jo vetëm në mediet shqiptare, por sidomos ato në Amerikë. Falë sensualitet të saj, modelja shqiptare Anxhela Martini këtë herë në fotot e saj më të reja dhe në “Facebook”-un e saj ka publikuar disa foto pak më të mbuluara, por, si gjithmonë provokon shumë seksi.

Ndërsa, këtë herë si duket në këtë fotografi, ku njërën jeni duke e parë këtu nuk janë realizuar për ndonjë event, apo reklamë, por për një kopertinë të një revistë shqiptare, të cilët e quan Anxhelën si “Supergirl”.

Nëse hyni dhe shihni “Facebook”-un e…

Artikuj te Ngjashem: Anila Grori e BB5 provokon me te pasmet seksi Nora Istrefi me “in” se “Kosova Fashion Week” Facebook: Foto ne rezolucion te larte dhe full screen Anxhela Martini: Jam vetëm por e hapur, ja tipi i mashkullit që më pëlqen Sërish incidente në Maqedoni, goditet me gurë autobusi me shqiptarë

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.