Argjentina Ramosaj luan me statusin ne Facebook

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Pas prezantimit te kenges “Si shiu” te gjithe syte e fansave tashme jane mbi Argjentinen, e cila me kete kenge po behet gjithmone dhe me e degjuar dhe e njohur. Ndaj kur Argjentina per disa momente nderroi statusin e saj ne “Facebook” duke e kthyer ne beqare, fansat nuk vonuan te pyesnin menjehere se cfare ka ndodhur.Me pas, kengetarja e ka fshire kete postim duke lene kureshtare te gjithe ata qe e kane lexuar ne oret e para te dites se djeshme pa dhene nje pergjigje. Ndoshta do te kete qene thjesht nje shaka e Argjentines apo ndoshta nje…

Artikuj te Ngjashem: Burri ndryshon statusin në facebook, gruaja i shkatërron makinën Argjentina Ramosaj: Perfekt? Facebook vlen 103 miliardë dollarë Në Facebook zbuluan se janë të martuara me të njëjtin burrë . Facebook: Foto ne rezolucion te larte dhe full screen

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.