Argjentina Ramosaj: Perfekt?

Me se fundi siç e kishte premtuar, ka nxjerre videoklipin e saj te ri: Perfekt. Ne fakt, kenga eshte krijuar enkas per sezonin veror dhe ritmi eshte ai i diskotekave, qe patjeteter do ta fusin ne listen e tyre me te mire te titujve me hot per kete vere. Por pyetja jone eshte tjeter: a nuk mund te kuronte me shume look-un e saj, per te qene me... Perfekt?

Cfare mendoni per kete video?