Argjentina Ramosaj, publikut: Mbështesni Elvana Gjatën në DWS

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Këngëtarja Argjentina Ramosaj,i ka kërkuar mbështetjen publikut për kolegen e saj, Elvana Gjata e cila merr pjesë në “ Dancing with the Stars”. Nëpërmjet një statusi në rrjetin e social Facebook, Ramosaj ka thënë se do të marr pjesë në spektaklin e DWS, ku do të këndojë baladën “Si Shiu”, por në të njëjtën kohë ka kërkuar edhe mbështetjen e publikut për këngëtaren shqiptare, Elvana Gjata.“Sonte me një performance të këngës “Si Shiu” në “Dancing with the stars Albania”. Dhe ju lutem jepni votën tuaj për Elvanën, dergo Vip(hapesire)13 ne 55005. Faleminderit shumë për mbështetjen”, ka thënë Ramosaj. Bukuroshja kosovare,…

Artikuj te Ngjashem: Argjentina Ramosaj: Perfekt? Argjentina Ramosaj: Mos me pyesni me per ndarjen, thjesht mbaroi Nis gara e “Dancing With The Stars”, triumfon Elvana Gjata. Elvana Gjata heq 5 kg nga pesha e saj për garën e “Dancing” Elvana Gjata “In” dhe “Hot”.

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.