Bleona: Takimi me Al Pacino-n me ndryshoi

Fakti që ajo është një prej femrave më të bukura shqiptare nuk ka shumë diskutim. E qeshur, me profilin e një seksbombe që gjithmonë guxon për më shumë, Bleona Qereti arriti të depërtojë në zemrat e publikut shqiptar që në daljen e saj të parë mbi skenë. Këngët e Bleonës janë kthyer në hite dhe koncertet e saj kanë qenë gjithmonë të mbipopulluara. Por ajo nuk mjaftohet me kaq. Dëshiron me çdo kusht të kapë majat. Dëshiron që t’i japë një tjetër dimension suksesit të saj, dëshiron të arrijë Hollywood-in dhe do ta arrijë me çdo kusht…Kjo…

Artikuj te Ngjashem: Bleona surprizon përsëri, por këtë herë si aktore. Dafina, edhe une ne Los Angeles, jo vetem Bleona…

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.