Ciljeta feston me tifozet e Skenderbeut (Foto)

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Titulli kampion per te dytin vit radhazi dhe per te treten here ne histori, e ka kthyer Korcen ne epiqendren e festes gjate ceremonise se dorezimit te trofeut. Ne nje koncert festiv ne stadiumin “Skenderbeu”, presidenti i FSHF-se Armand Duka ka dhene edhe medaljet per lojtaret kampione te Kategorise Superiore, si dhe trofeun e kampionatit.Festa e titullit kampion ka zgjatur deri ne oret e para te mengjesit te se henes, ku protagonistet e titullit kane dale edhe ne qytet per te shfaqur me krenari trofeun. Pjese e ketyre festimeve duket se eshte bere edhe kengetarja Ciljeta Xhilaga, e cila e ka ndezur me shume atmosferen. Kengetarja kishte veshur…

Artikuj te Ngjashem: Çiljeta në “Top Fest”. Çiljeta ndahet nga Aleksandri?! Dafina feston ditelindjen e 23-te ne krah te Ledrit Parashqevi Simaku, në foto si nuk e keni parë kurrë ndonjëherë Genta Ismajli me foto HOT!

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 5 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 5 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 5 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 4 of total 5 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 5 of total 5 images.