Dafina feston ditelindjen e 23-te ne krah te Ledrit

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Këngëtarja e cila nuk ka lindur në Kosovë, por jashtë shtetit, por që ky vend i dha asaj famën, falë edhe talentit të saj, ka festuar të shtunën e 14 Prillit ditëlindjen e saj të 23-të, pasi ajo ka lindur në vitit 1989. Fjala është për këngëtaren e hitit “Supernova” Dafina Zeqiri, ndërsa pranë saj ka qenë i dashuri Ledri.Edhe në këtë rast para një torte që shkruhej “Urime Ditëlindjen”, dhe ishte vizatuar një yll dhe disa nota të muzikës, këngëtarja ka dashur të pozojë si “Trendy”. Ndërsa Ledri ka dashur të ruajë një kujtim të tortës të së…

Artikuj te Ngjashem: Dafina Zeqiri, super seksi. Dafina, edhe une ne Los Angeles, jo vetem Bleona… Dafina, edhe une ne Los Angeles, jo vetem Bleona… Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula fejohen zyrtarisht, shkembejne unazat Dafina Zeqiri dhe Getoari ofendohen publikisht.

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.