Dafina Zeqiri e fokusuar në karrierën e saj.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Këngëtarja Dafina Zeqiri tani më shumë se kurrë është duke punuar në projekte të reja dhe gjatë këtyre muajve pritet të sjellë shumë surpriza për adhuruesit e saj.

Sipas menaxherit të saj Damir Jahir Çekiç i cili tashmë bashkëpunon me të, kanë mbetur vetëm edhe disa javë që Dafina do të lansojë në treg një videoklip atraktiv dhe shumë veror.

“Dafina tashmë është duke punuar me produksionet suedeze dhe suksesi në këngë po i ecën shumë mirë. Tashmë jemi në përgatitje të videoklipit të këngës “Tonight” e cila është pjesë e albumit “Just me”, ka thënë ai për ‘Zëri’.

Përveç kësaj…

Artikuj te Ngjashem: Dafina Zeqiri dhe Getoari ofendohen publikisht. Dafina Zeqiri, super seksi. Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula fejohen zyrtarisht, shkembejne unazat Dafina, edhe une ne Los Angeles, jo vetem Bleona… Dafina feston ditelindjen e 23-te ne krah te Ledrit

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.