Elvana Gjata merr 1

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Këngëtarja e cila ka javë që po i kushton rëndësi vetëm spektaklit “Dancing with the Stars”, dhe është parë vetëm në “Top Fest 9”, Elvana Gjata, sonte ishte më dobët se asnjëherë tjetër në kërcim.adje ajo nga kryetari i jurisë Ilir Shaqiri ka marrë vetëm një pikë, pra 1. Por Elvana në mbrëmjen e së enjtes ka thënë që përsëri beson të publiku. Me këtë vlerësim të dobët, Elvana ulet pak poshtë nga pretendimet për ta fituar “Dancing”.

Artikuj te Ngjashem: Nis gara e “Dancing With The Stars”, triumfon Elvana Gjata. Elvana Gjata “In” dhe “Hot”. Elvana Gjata fiton “Top Fest 8″ Ja si i uron “Pashket” Elvana Gjata? Elvana Gjata heq 5 kg nga pesha e saj për garën e “Dancing”

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.