Elvana: Unë nuk mbaj fshehtësi

“Unë punoj shumë për muzikën dhe nuk dua që të dominojë në publik pjesa e jetës sime private. Dua të vlerësohem për atë çka jap në muzikë dhe jo për jetën private. Dua që ata që vijnë në koncertin tim apo më shohin përmes ekranit të më vlerësojnë për atë që shohin”, ka deklaruar këngëtarja Elvana Gjata duke folur për jetën private.

Për reagimet e njerëzve në rrugë, Elvana tha se “ka reagime të ndryshme edhe pozitive edhe jo shumë pozitive. Në këtë pjesë jam mësuar. Komentet kryesisht për fatin tim të mirë janë pozitive. Ka nga ata njerëz…

Artikuj te Ngjashem: Ja si i uron “Pashket” Elvana Gjata? Elvana Gjata “In” dhe “Hot”. Elvana Gjata fiton “Top Fest 8″ “Afër Dhe Larg”, i Elvana Gjatës nominohet si videoklipi më i mirë në Ballkan Elvana Gjata, me 28 Prill klipin e ri “Gjaku im”.

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.