Ema Koja: Unë, stilistja që vesh VIP-at e SHBA-ve

Ndoshta emri i saj me se shumti kujtohet nga shqiptaret si nje atlete profesioniste, por sot ajo eshte nje nga emrat me te njohur ne boten e modes ne Amerike. Kjo eshte Ema Koja, e cila u rrit ne shtepine e saj me dashurine per sportin dhe per artin e bukur te stilimit, pasi kete pasion per moden ajo e trashegoi nga mamaja e saj. Sot Ema ka shtepine e saj te modes ne Amerike “Ema Savahl Couture”, dhe vesh edhe emrat shume te njohur te botes se show-bizit. Ne nje interviste per gazeten “Koha Jone”, ajo…

Artikuj te Ngjashem: I ikur me gomone në Itali, këpuctari shqiptar vesh vipat italianë SHBA: NASA NIS PESË RAKETA NË HAPËSIRË SHBA: SHQIPËRIA, VEND I SIGURT PËR INVESTIMET TONA

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 2 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 2 images.