Enxhi Kamenica: Fyerjet dhe shpifjet denigruese per personalitetin tim

 

Emri i saj u be i njohur pas infiltrimit ne nje nga reality-show qe organizohet ne Shqiperi. Megjithese vjen nga bota e modes dhe se drejtonte nje agjenci mode, Enxhi Kamenica u identifikua si nje vajze e lirshme korcare dhe pa komplekse. Shpesh jeta e saj private ka qene ne fokusin e gazetareve, por, sic thote Enxhi ne nje interviste per gazeten “Koha Jone”, ka pasur shpesh momente kur ajo eshte ndjere e fyer nga shpifjet dhe nga keqinformimi qe i eshte bere publikut ne lidhje me te.

Sapo ka blere nje shtepi te sajen dhe ka filluar qe…

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 2 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 2 images.