Ermali dhe Franceska bejne seks (VIDEO)

Nga Dinejda
Shkruar ne 12 Mar 2012 ora 11:53am

Pamje te dyshimta ka rreth nje cifti te paperfunduar mire midis dy Vlonjateve te BB5, Franceska Jaces dhe Ermal Merdanit .

Mos valle vertete ka ndodhur qe ata kane kryer marrdhenie ? Pamjet s’e tregojne qarte, por jane shume dyshuese, sidomos nga fundi i videos.

Gjatë spektaklit të ditës së shtunë Ermali i Big Brother 5 u shpreh se ai ka respekt për Franceskën dhe se mes tyre nuk ka një lidhje dashurie.

Deklarata e tyre u pa me jo pak dyshim nga spektatorët pasi në shumë momente ata ishin shfaqur në intimitet duket u puthur dhe përqafuar mes tyre.

Kjo video e publikuar tregon qartë se “respekti” që ata kanë për njëri-tjetrin qenka i një lloj të veçantë.