Flori dhe Andy Gram në koncerte zëvendësojnë Elvanën me Nora Istrefin

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Gjatë kohës që Elvana do të jetë pjesë e spektaklit ‘’Dancing with the stars’’, Flori Mumajesi dhe Andy Gramm do të vazhdojnë me suksesin e tyre dhe performancat në vendet ku jetojnë shqiptarët. Edhe pse fansave do t’u mungojë shumë Elvana, Flori dhe menaxheri i tyre, Andy Gramm, kanë menduar për një zëvendësim të Elvanës me një tjetër këngëtare, vetëm për koncerte, të paktën deri në kohën kur Elvana të mbarojë garën në kërcim.E vetmja këngëtare nga Kosova, e cila ka mbajtur raporte shumë të mira me Florin, është Nora Istrefi, dhe pikërisht ajo do të zëvendësojë Elvanën në…

Artikuj te Ngjashem: Elvana Gjata fiton “Top Fest 8″ Samanta Karavello dhe Flori, këto ditë lançojnë duetin. Nora Istrefi: “Dashuria ime në ditët më të mira” Pse e refuzoi Nora Istrefi ofertën e “Dancing with the Stars” Elvana Gjata “In” dhe “Hot”.

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.