Fotot provokative të Rita Orës.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Çdo ditë që kalon shqiptarja Rita Ora bëhet edhe më protagoniste në median britanike. Pak ditë më parë ajo u krahasua nga tabloidët rozë si Rihanna e Britanisë së Madhe. Sëfundi ajo rikthehet duke pozuar në Nju Jork në një formë provokative.Këpucët me taka shumë të larta dhe këmbët e gjata të dala tërësisht në dukje janë elementët me të cilët Rita tundon meshkujt dhe paparacët. Nëse shihen këto foto kuptohet qartë se pse media britanike e krahason Ritan me Rihannan.

Artikuj te Ngjashem: Rita Ora sjell kengen ‘R.I.P’ Rita Ora, nga një shitëse në dyqan atletesh, në një yll botëror Rita Ora e Rob Kardashian kapen duke u puthur Olti Curri bën të “ndershmin” për fotot e Gentes Rubens: Ju tregoj te verteten per fotot e Gentes

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 3 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 3 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 3 images.