Ina Rama dhe Jonida Maliqi janë femrat që vishen më bukur.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Flet Sonny K. Elson , fotografi i njohur shqiptar

Është padyshim një ndër fotografët më të njohur shqiptarë, me një famë të padiskutueshme në shkallë botërore. Para aparatit të tij kanë pozuar me qindra personazhe të shquar nga bota e modës, politikës, muzikës, biznesit e jo vetëm prej tyre…  Sepse i tillë është Sonny, një shqiptar me një dashuri të thellë për vendlindjen e tij, emrin e së cilës mundohet çdo ditë ta ngrejë më lart nëpërmjet punës së tij si fotograf me iniciativa të jashtëzakonshme e humanitare. Por jo shumëkush i di fillesat e të madhit Sonny në artin e fotografisë. Emri i tij është padyshim më i…

Artikuj te Ngjashem: Femrat që nuk konsumojnë mishin e kuq,të rrezikuara nga depresioni . Edi Rama: Shqiperia ne Kryengritje! 3 arsye pse meshkujt nuk kuptohen me femrat. Santorini, ishulli me i bukur ne bote. VETULLA TË HEQURA DHE DEPILIM… S’PO FLASIM PËR FEMRAT!

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 3 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 3 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 3 images.