Klaudja provokon Erionin per ta puthur- Ai Nuk du sme do deshira ime

Nga Dorjan
Shkruar ne 14 Mar 2012 ora 11:43pm

Banoret ndodhen ne dhomen e ndenjes dhe bisedojne per gjera te ndryshme ndersa presin te bjere gongu per fillimin e proves se javes. Erioni dhe Klaudja qendrojne prane njeri-tjetrit dhe luajne. Duke u ngacmuar Klaudja i ben me shenje Erionit qe ai ta puthe.

Klaudja i flet me nenkuptime por Erioni nuk e beson kete qe ajo thote dhe e merr thjesht si nje provokim. Seriozisht e ke Mbylli syte i thote Erioni Klaudjas e cila qesh me te dhe ia kthen sbehet gje me sy hapur. Klaudja i mbyll syte me duar dhe i thote Erionit i kam mbyllur syte por ai nuk e puth. 

Pas kesaj Klaudja vazhdon ta ngacmoje edhe per disa minuta te tjera Erionin. Ajo i thote se ai nuk beri asnje veprim kundrejt saj vetem sepse ka frike. Erioni e pyet disa here nese ajo e ka seriozisht ate qe i thote dhe Klaudja per te disaten here i pergjigjet ke frike te kane thene mos u merr me mua e ngacmon Klaudja Erionin per ta bere qe ai te ndjehet keq. Ai i pergjigjet nuk dua sma do deshira ime.

Pas nje cigare te pire jashte Erioni dhe Klaudja futen brenda perseri dhe Klaudja vazhdon ngacmimet kundrejt Erionit. Ajo i ben atij gjeste per ti thene se ai ka frike qe ta puthe. Klaudja provokon Erionin edhe gjate kohes qe banoret flasin per te dashurit qe kane jashte por ai nuk i pergjigjet thjesht e veshtron.