Klaudja zbulon te pathena nga njohja me Erionin

Nga Dorjan
Shkruar ne 22 Mar 2012 ora 10:00pm

Klaudja dhe Erioni ngacmohen me fjale pasi Erioni komenton floket e Klaudjas qe tashme i ka prere edhe ajo si Genta.

Ata bejne shaka dhe thone se jashte shtepise kane per t’i nxjerre si çift duke lene te nenkuptohet se banoret i kane keqkuptuar. Me pas ata flasin per njohjen e tyre jashte shtepise se Big Brother.

Klaudja fillon qe te tregoje me detaje per momentin e njohjes me Erionin dhe thote se edhe atehere te tjeret kane menduar se ata te dy kane pasur ndjenja kundrejt njeri-tjetrit. Klaudja tregon me detaje se nje nate ne klab ajo ka njohur Erioni i cili e shihte vazhdimisht. Klaudja tregon se shoqja e saj e kishte interpretuar keq ate qe i kishte thene ajo dhe shprehet “Une i thashe shikoje pak ate çunin se po me sheh, ajo tha Klaudja pelqen Erionin”. Me pas Klaudja dhe Erioni tregojne se ata kane nje mik te perbashket jashte shtepise.

Erioni nderhyn ne rrefimin e saj per te mohuar apo shtuar diçka nga ato qe Klaudja thote. Te dy e tregojne momentin e tyre te njohjes si nje nder momentet me qesharake te jetes se tyre.