Kucovë, mbytet në rezervuar një 16-vjecar

Nga Dinejda
Shkruar ne 31 May 2012 ora 6:23pm

KUCOVE-Një 16-vjecar është mbytur sot në rezervuarin e fshatit Goraj të Kucovës.
Burime bënë të ditur për TVNews24 se Zajmen Mbloqe 16 vjec ka qenë më shokët tek rezervuari me qëllimin për tu larë. Miq të tij pohuan se 16 vjecari hyri në ujë dhe nuk arriti të dilte më i gjallë prej rezervuarit.
Policia po heton rrethanat e ngjarjes.