Leonora Jakupi fytyre e nje reklame te kafese

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Pervec qe po ka mjaft sukses si kengetare dhe disa here e kemi pare si modele, Leonora Jakupi tashme eshte si protagoniste edhe si fytyre e nje reklame kosovare. Ajo ka disa dite qe ka filluar xhirimet e reklames me te re nga nje firme e kafese.

Per dukjen e saj, qe te duket sa me seksi, si gjithmone po perkujdeset Kaci dhe Sellma. Reklama eshte xhiruar ne qytetin e bukur te Ulqinit ne stilin e viteve te ’20-ta.

Edhe disa dite duroni dhe do e keni ne ekranet tuaja Leonora Jakupin, shume me ndryshe se sic jeni mesuar ta shihni…

Artikuj te Ngjashem: Leonora Jakupi fryn buzët dhe bën botoks?! Leonora Jakupi gati videon e re. Leonora imazh reklamash Leonora shfaqet me imazh te ri Vajza me 56 tatuazhe në fytyrë..

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.