Leonora shfaqet me imazh te ri

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Pas nje pauze prej disa muajsh, kengetarja e njohur kosovare Leonora Jakupi do te shfaqet me nje projekt te ri muzikor. Ajo madje ka publikuar edhe fotot e para se si do te duket pamja e kengetares ne kete videoklip.

Look-u i ri i Leonores eshte shume i pelqyer, dhe jo rastesisht disa here neper sondazhe eshte zgjedhur si nje nga kengetaret me te bukura shqiptare.

Kenget e saj gjithmone jane pelqyer shume nga publiku shqiptar dhe nuk dyshohet qe edhe kete radhe do te sjelle ndonje hit te ri me bashkepunetoret e saj.

 

Artikuj te Ngjashem: Leonora Jakupi gati videon e re. ROVENA STEFA SHFAQET TOPLESS Filmi i parë porno me aktorë shqiptarë, shfaqet në maj. Zajmina Vasjari sjell “Bardh e Zi”, klipi merr pak klikime Almeda Abazi bëhet imazh i “’L’Oreal’’.

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 3 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 3 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 3 images.