Luana Vjollca rindez romancen me Adrijan Gaxhen.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Nje nga ciftet me te perfolur te showbizit-shqiptar, sidomos per ndarje e ribashkime, Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha duket te jene kthyer ne krahet e njeri tjetrit. Ish velina tani prezantuese per momentin ndodhet ne shkup, per te jetuar serish dite te lumtura me ishin e saj, kengetarin Adrian Gaxha me te cilen veren e shkuar kreu nje fejese diskrete, qe per fat te keq u pasua nga ndarja disa muaj me vone.

Luana e cila aktualisht eshte angazhuar ne prezantimin e festivalit modern “Top Fest”, ka hedhur ne profilin e saj ne FB disa foto te reja, ku shfaqen edhe kafshet e Adrianit me qenin e dashur te…

Artikuj te Ngjashem: ADRIAN GAXHA NË LIDHJE TË RE: DUHET TË JESH I ÇMENDUR TË MOS E DUASH SIMONËN Marina dhe Luana: Kemi sakrifikuar qejfet për punën Tiranë, sherr mes të rinjsh, policia parandalon një krim të mundshëm

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 2 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 2 images.