Mihrie Braha: Rikthen emocionet e para 20 vjetëve.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

E lumtur si gjithnjë, këngëtarja Mihrie Braha ka rikujtuar ditët e martesës së saj duke realizuar një set fotografish me veshje të nusërisë dhe duke festuar 20-vjetorin e martesës me miqtë dhe dashamirët e saj.

Ndonëse kjo ide Mihries i lindi papritur në orët e mbrëmjes dhe në mëngjes ajo i propozoi Naimit që përvjetorin e martesës ta shënojë më mirë se kurrë.

20-vjetorin e martesës e uroi edhe djali i tyre Platori, i cili në pamundësi për të pasur motër apo vëlla, mamin dhe babin i konsideron si shokët më të mirë të jetës së tij. Rreth këtij përvjetori dhe…

Artikuj te Ngjashem: 100 vjetori rikthen edhe Festivalin e Filmit Shqiptar. Rezarta Shkurta: Blendi Fevziu po bën para me emrin e Enver Hoxhës Adi Krasta: Punoj për atë që më jep më shumë para. Topi: Reforma në gjyqësor rikthen besimin tek drejtësia 10 Zbulime Shkencore … Mbi Takimet E Para

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.