Miss-Globe-n, Almeda Abazi, e “lene” tre dite pa ngrene.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Pas eksperiencave te kendshme qe ka kaluar, gjate te cilave bukuroshja jone ka fituar edhe tre kurora bukuria, Miss Tirana, Miss Shqiperia dhe Miss Globe International, Almeda Abazi eshte duke marre pjese ne nje tjeter show, kesaj radhe shume me rraskapites dhe te veshtire. Behet fjale per show-n qe eshte duke u zhvilluar ne Republiken Domenikane, “Survivor”. Ne nje nga lidhjet e saj televizive, Almeida ka rrefyer qe per shkak te rrethanave, asaj i eshte dashur qe te qendroje tre dite pa futur gje ne goje, dhe vetem se fundmi, kishte patur mundesine qe te konsumonte nje luge pilaf. Ne kete reality-show, Almeida eshte se bashku me te tjere… Artikuj te Ngjashem: Arta garon në Suedi për Miss Bota 2012 Samanta Karavello dhe Flori, këto ditë lançojnë duetin. Gruaja shtatzënë qëndron 75 ditë me kokë poshtë. Çdo ditë tre femra bëhen operacion në Shqipëri për rikthimin e virgjërisë

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 6 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 6 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 6 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 4 of total 6 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 5 of total 6 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 6 of total 6 images.