Nora Istrefi, si Kardashian ne 26-vjetorin e saj.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja seksi, Nora Istrefi, ka festuar ditëlindjen e saj të 26-të. Ne i siguruam këtë foto, ndërsa Nora duket në gëzimin e saj si bukuroshja Kim Kardashian, ku i ka fryrë tortës me plot zemra, sigurisht duke menduar një dëshirë, e cila mund të ketë qenë për dashurinë e përjetshme me Robertin e saj.Edhe i dashuri i saj, Robert Berisha, nuk ka munguar në këtë ditëlindje, por aty ka qenë edhe koleget e saja, Tuna, Ryva, Zzap and Chriss, ndërsa ne na kishte harruar, por megjithatë urojmë që gjithmonë të jetë e lumtur.Këto ditë po flitet se Nora pas hitit “S’ki me ik”…

Artikuj te Ngjashem: Pse e refuzoi Nora Istrefi ofertën e “Dancing with the Stars” Foto: Nora Istrefi Nora Istrefi: “Dashuria ime në ditët më të mira” Era motra e Nora Istrefit i futet muzikes Genta dhe Nora imitojne njera tjetren.

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 4 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 4 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 3 of total 4 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 4 of total 4 images.