Nora, nje yll qe vishet me yje

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Këngëtarja e hitit “S’ki me ik” befason edhe kur vishet. Kemi thënë se ajo në “Javën e Modës”ishte veshur shumë ‘in’, dhe tashmë ajo është bërë një yll në skenën muzikore shqiptare.Kaq shumë e ka qef si duket fjalën “yll”, saqë edhe dëshiron të vishet me yje. Nuk e dimë se kush ia ka bërë këtë foto, por mund të themi se yllin dhe yjet i shijon vetëm i dashuri i saj, Roberti

Artikuj te Ngjashem: Nora Istrefi, si Kardashian ne 26-vjetorin e saj. Genta dhe Nora imitojne njera tjetren. Nora Istrefi: “Dashuria ime në ditët më të mira” Pse e refuzoi Nora Istrefi ofertën e “Dancing with the Stars” Era motra e Nora Istrefit i futet muzikes

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.