Për një fizik të mirë, Soni Malaj jep këshilla për nënat e reja.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Ka pak muaj që është bërë nënë dhe menjëherë ka filluar aktivitetin e saj muzikor, të cilin e kishte lënë pas dore pas shpërnguljes nga Shqipëria në Spanjë dhe bashkëjetesës me balerinin italian, Mirko Luccarelli. Këngëtarja Soni Malaj këto ditë përmes faqes së fansave, ka filluar të shpërndajë këshilla lidhur me linjat trupore për nënat e reja si puna e saj.

Një këshillë për të gjithë prindërit e rinj, që duan të vazhdojnë fizkulturën dhe pas ardhjes në jetë të bebushit të tyre. Merrni karrocën bashkë me vogëlushin tuaj në të dhe vraponi duke e shtyrë në ndonjë vend…

Artikuj te Ngjashem: Kastriot Malaj, rekordmeni i hedhjes së shtizës me 72 m, ende i pathyer Elda Nushi esht modelja me e mire ne Belgjike. BASHKIA: 3 MIJË PEMË TË REJA NË TIRANË MSH: Dy vaksina të reja në sistemin e imunizimit Dashuria ka zëvendësues të mirë

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.