Rezarta Shkurta pergenjeshtron, por me sportivitet…

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Kengetarja nga Shqiperia, Rrezarta Shkurta ka mohuar shkrimet e mediave se ajo ka bere operacion gjoksin e saj

Ishte thene disa dite me heret per Rrezarta Shkurta qe ka bere gjoksin operacion, por ajo ka reaguar menjehere ne Facebook,duke demantuar kete lajm.

“Disa njerez te papune, dhe dashakeqes ose me sakte te verber e kane humbur kohen e tyre se fundmi duke bere nje shkrime ku une sipas tyre paskam ber gjoksin operacion. Nuk kam asgje kunder operacioneve plastike por per fat te mire natyra me ka falur nje kraharor te bollshem ku une nuk e kam te nevojshme nderhyrje”, ka…

Artikuj te Ngjashem: Vedat Ademi & Rezarta Shkurta: Iki Larg Eli Fara, shume seksi ne klipin e ri

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.