Rita Ora në “The Guardian”

LONDER-Lajmet për Rita Orën kohëve të fundit po fillojnë të jenë të bezdisshme, por dalja e saj në “The Guardian” nuk lë shumë për të dëshiruar. Me titullin “E lindur e gatshme – Jay Z më ka thënë se mund të jem po aq e famshme sa Rihanna”, Ora është sjellë në numrin e datës 12 prill bashkë me botimin e gazetës së famshme. Tim Jonze, gazetar i kësaj medieje prestigjioze e i cili gjithmonë merret me kritikën dhe tendencat e fundit të muzikës mbarëbotërore, i ka kushtuar një faqe Orës, duke e quajtur si një vajzë…

Artikuj te Ngjashem: Rita Ora sjell kengen ‘R.I.P’ Fotot provokative të Rita Orës. Rita Ora e Rob Kardashian kapen duke u puthur Rita Ora, nga një shitëse në dyqan atletesh, në një yll botëror

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.