Rita Ora refuzoi këngën që iu dha Cheryl Cole

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, tashmë është bërë një fenomen në Britani dhe më gjerë, aq sa po i ofrojnë shumë këngë dhe ajo ka luksin që t’i refuzojë ato. E konsideruar si rivalja e Rihannës, Rita ka deklaruar se refuzoi këngën “Call My Name”, e cila më pas iu dha për të kënduar këngëtares tjetër të njohur britanike, Cheryl Cole, raporton “The Sun”. Rita ka thënë se e refuzoi këtë këngë, pasi nuk i përshtatej.

 

 

 

 

Artikuj te Ngjashem: Rita Ora sjell kengen ‘R.I.P’ Rita Ora, nga një shitëse në dyqan atletesh, në një yll botëror Julka Gramo në Top Fest me këngën “Për mua je dashuri” Rita Ora në “The Guardian” Fotot provokative të Rita Orës.

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 2 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 2 images.