Rita Ora: Si e lash Kosovën kur isha 1 vjeçe.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Intervistat e para janë gjithnjë diçka nervozuese aq më tepër nëse Jay-Z është personi që po jua bën pyetjet. Por këngëtarja e rritur në Britaninë e Madhe Rita Ora ka impresionuar gjatë takimit me reperin ndërsa firmosi një marrëveshje bashkëpunimi. Tanimë këngëtarja 21 vjeçare ka debutuar me këngën e saj “R.I.P” dhe pritet që të arrijë në majën e klasifikimit këtë fundjavë. “Unë isha duke kënduar në bare në Londër dhe eventualisht dikush më vendosi në lidhje me krahun e djathtë të Jay-Z, Jay Broën. Unë ja dërgova disa këngë të miat dhe ai më kërkoi të fluturoj…

Artikuj te Ngjashem: Rita Ora refuzoi këngën që iu dha Cheryl Cole Fotot provokative të Rita Orës. Rita Ora sjell kengen ‘R.I.P’ Rita Ora, nga një shitëse në dyqan atletesh, në një yll botëror Rita Ora në “The Guardian”

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.