Rita Ora sjell kengen ‘R.I.P’

Pas suksesit të këngës ‘Hot right now” këngëtarja kosovare ka realizuar edhe një tjetër këngë e cila titullohet 'R.I.P'. Rita kësaj radhe vjen në bashkëpunim me këngëtarin Tinie Tempah me këngën 'R.I.P', dhe menjëherë ka marr kritika të mira për këtë këngë. Sipas midiave amerikane kjo këngë pritet të jetë një hit i ardhshëm i këngëtares. Më poshtë mund ta dëgjoni këngën R.I.P e cila pritet së shpejti të shoqërohet me videoklip.

Cfare mendoni per kete video?