Rovena Domi nje miss qe te djeg.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Ajo ende e ka titullin e një misi, e cila pak kohë më parë ka përfaqësuar Shqipërinë në ‘Miss Queen of the World’, por bukuroshja vazhdon të befasojë.

Është kjo Rovena Domi, e cila këto ditë fotot e saj të realizuara nga mjeshtri Renuar Locaj, afër detit të bukur shqiptar, po bën xhiron e botës shqiptare në mediet e shkruara dhe në internet.Rovena duket në këtë foto shumë “in’ dhe si një mis që të djegë, ku natyrisht që komentet më të përvëluara i ka marrë nga gjinia mashkullore. Ndërsa misi shqiptar duket në formë dhe mjaft rrezatuese në këtë…

Artikuj te Ngjashem: Hakerët serbë mbyllin “fun pagen” e Rovena Stefës Rovena Stefa në përgatitje të videos më të kushtueshme në 3D Rovena Stefa, Këngëtarja e Prishtinës dhe e Tiranës. ROVENA STEFA SHFAQET TOPLESS Surprizat e Rovenes per 2012…

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.