Rovena Stefa në përgatitje të videos më të kushtueshme në 3D

Kohët e fundit, ajo është shumë e zënë me projektet e radhës, si dhe për rregullimin e axhendës së nxehtë të koncerteve për këtë verë në shumë vende ku jetojnë shqiptarët. Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila për momentin po jeton në Kosovë, Rovena Stefa, është duke përgatitur këngë të reja, një video në 3D, që do të jetë ndoshta videoja më e kushtueshme dhe më e mirë e Rovenës deri tani, madje dhe në gjithë tregun. Pamjet për këtë videoklip do të xhirohen në pjesë të ndryshme të Shqipërisë dhe Kosovës, si dhe në disa pika…

Artikuj te Ngjashem: Surprizat e Rovenes per 2012… Adelina Berisha: Albumi, pasqyra e një këngëtari. Adelina Tahiri kerkon mbeshtetje. Adelina Ismaili “pjesmarrese” ne ”Miss&Mister Zvicra” Rita Ora sjell kengen ‘R.I.P’

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.