ROVENA STEFA SHFAQET TOPLESS

Ka më shumë se dhjetë vjet karrierë dhe ka eksperimentuar rryma muzikore por edhe look që e ka ndryshuar si një kameleon, kjo është hera e parë që këngëtarja Rovena Stefa pozon në topless. Pak vite më parë, kur në një klip u shfaq në disa momente intimiteti me një model, u komentua gjatë duke u cilësuar si një nga klipet më seksi dhe me provokuese. Më pas u realizuan aq shumë klipe sensuale, sa gjithçka na u duk normale. Rovena shfaqet me një pamje tjetër, pa sutjena dhe me flokë të hedhur poshtë.

 

Artikuj te Ngjashem: Rovena Stefa në përgatitje të videos më të kushtueshme në 3D Rovena Stefa, Këngëtarja e Prishtinës dhe e Tiranës. Surprizat e Rovenes per 2012… Filmi i parë porno me aktorë shqiptarë, shfaqet në maj. MODELJA 60-VJECARE NE TOPLESS

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.