Rozana Radi, një dedikim për dashurinë

Rozana Radi duket se është shumë e angazhuar me projektet e saj muzikore këto kohë. Vetë këngëtarja kohë më parë ka pohuar se kjo do të jetë një verë shumë produktive për të, me shumë krijime të reja. Lajmi më i ri rreth saj është se ajo po xhiron klipin e këngës “U deshëm tepër”.

Këtë gjë ajo e ka ndarë me gjithë miqtë e saj në “Facebook”, ku ka shkruar: “Në xhirimet e këngës ‘U deshëm tepër’…Një dedikim për të gjithë ato çifte që janë dashur pa kushte, që janë dashur vërtet dhe pengesat e mëdha të jetës…

Artikuj te Ngjashem: Rozana Radi, shtatzene? Rozana Radi pjese e nje filmi anglez. Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja. Ermali rrëfen dashurinë e tij, Françeska përlotet Nipi i Enver Hoxhës dëshmon në gjyqin Rezarta-Rozana

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 2 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 2 images.