Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

“Kam 6 muaj e dashuruar, Kresha me therret Dumbo. Deri tani kam takuar nenen, motren dhe shume familjare te tjere te tij”! Keshtu e ka nisur rrefimin e saj rreth jetes private kengetarja Rozana Radi, e ftuar ne emisionin “Makine me dy timone” ne Club TV. Rozi ka treguar me ciltersi te rejat e fundit nga jeta e saj dhe dashurine e re me Kreshen, kengetarin Prishtinali, qe sic thote “e dashuron”. E ngacmuar qellimisht nga mikepritesit ne studio, Enkel Demi dhe Edi Oga, ajo nuk ka ngurruar te flase rreth te rejave, thashethemeve dhe pse jo, projekteve te fundit te…

Artikuj te Ngjashem: Rozana Radi, shtatzene? Rozana Radi pjese e nje filmi anglez. Nipi i Enver Hoxhës dëshmon në gjyqin Rezarta-Rozana Rrëfehet Viktor Gushi: Ja si e vrava arkëtaren e bankës Franci rrefehet te Genta per ish te dashurin…

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.