Sfilata e fundit e Diellza Kolgecit si modele?

 

Ajo ka qene imazh i “Kosova Fashion Week”, ndersa edhe ka sfiluar ne nje nate, e veshur me te bardha. E kemi fjalen per modelen, ndoshta me te vjeter te pasareles kosovare, Diellza Kolgeci. E veshur me fustan te bardhe, Diellza me elegancen e saj u duk ne skenen e “Javes se Modes” te mbajtur vetem pak dite me pare ne Prishtine. Por modelja te jepte pershtypje se tashme ajo eshte e gatshme te martohet, pasi dhe vitet po kalojne, ndersa flitet se ajo eshte ne lidhje me nje djalosh nga Prizreni, dhe karrieren e saj do te rinise…

Artikuj te Ngjashem: Të vallëzosh tangon e fundit në Paris Me mire i fundit neper bote apo i pare ne Shqiperi? Fustani i teknologjisë së fundit bëhet i tejdukshëm kur femra eksitohet

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.