SHQIPTARJA VRET VAJZËN DHE TENTON TË VETËVRITET

Nga Dorjan
Shkruar ne 04 Apr 2012 ora 4:26pm

 

KRETE- Nje krim brenda nje familjeje shqiptare ne Krete te Greqise.

Nje nene shqiptare ka vrare ne rrethana ende te paqarta vajzen e saj 13 vjecare e me pas ka tentuar te vrase edhe veten.

Nuk ka ende detaje te ngjarjes dhe shkaqeve te saj, nderkohe qe policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes se rende.