Soni Malaj sqaron gjyqin me Arian Konomin e Revistes Shqip.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Pershendetje te dashur miq.Do doja te beja nje sqarim per te gjithe ju,ne lidhje me shkrimet qe jane bere ne portale te ndryshme dhe ne rrjetet sociale mbi” kerkesen time”ndaj Revistes “Shqip” per shumen 8000 euro. Para 2 vitesh,gjate periudhes kur une vazhdoja te jetoja ne Shqiperi,me erdhi nje kerkese per interviste nga gazetari Arjan Konomi,i cili bente shkrime per kete gazete dhe une e falenderova per ftesen dhe i thashe qe duhej te kontaktonte me perfaqesuesin tim,i cili merret me menaxhimin tim artistik dhe te bisedonin me hollesisht. Pergjigjja e z.Konomi nuk ishte shume dashamirese dhe kjo interviste u la.

Ne nje sfilate mode,ku ishim te ftuar une,Mirko dhe…

Artikuj te Ngjashem: Soni Malaj nxit xhelozine e bashkeshortit? Për një fizik të mirë, Soni Malaj jep këshilla për nënat e reja. ‘Seseri’, KQZ voton Eduart Konomin, deputeti i ri i PS. Nipi i Enver Hoxhës dëshmon në gjyqin Rezarta-Rozana Kastriot Malaj, rekordmeni i hedhjes së shtizës me 72 m, ende i pathyer

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 2 images.

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 2 of total 2 images.