Tuna: Thashethemi me i madh qe jam lesbike

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/sq_SQ/all.js#xfbml=1&appId=314271005302333"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, "script", "facebook-jssdk"));

Ajo e ka vuajtur shume divorcin me Rilind Reken, per faktin qe mediat shkruajne se eshte lesbike, vetem duke iu referuar disa fotove artistike te realizuara ne “intimitet”, me disa femra te tjera kryesisht modele, e verteta eshte se eshte perndjekur shume nga thashethemet kjo kengetare.  Tuna me pare nuk e vriste mendjen shume ndaj ketyre lajmeve te paverteta, po tani ka vendosur te hapet e te rrefej te verteten.

Thashethemi me i madh qe kam degjuar per veten eshte qe “jam homoseksuale”, gje qe eshte absolutisht e pavertete, eshte shprehur ajo gjate nje interviste te shkurter me pyetje pikante.

Pyetjes…

Artikuj te Ngjashem: Tuna: Ne pranvere ju prezantoj albumin tim te ri Kur të rritem dua të bëhem i madh si ti! Borko Stefanoviç, një mik i madh i amerikanëve?! Tuna dhe Adelina, lufte per dashuri?

Viewing photos

(read users comments or add a reply)

« Foto e Kaluar Foto Tjeter »

You are viewing image number 1 of total 1 images.